12 жовт. 2021

В дитячому садку відбувся олімпійський тиждень
8 жовт. 2021

Тиждень безпеки

Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні заклад дошкільної освіти, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності.
1 жовт. 2021

Осінній ярмарок

В садочку лунає сміх, веселий ярмарок запрошує у гості всіх
20 вер. 2021

Стежиною здоров'я

Саме під таким гаслом пройшло фізкультурне заняття в групі раннього віку
8 вер. 2021

«Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дає всім дітям крила!»

Що ж більш за все люблять діти!!!! Рухатися, стрибати, бігати, гратися, змагатися. В закладі освіти як умога більше часу проводять з дітьми на свіжому повітрі, забезпечуючи рухову активність дітей.
1 вер. 2021

День знань

У садочку радісно і квітно ! Чути передзвін дитячих голосів. Завітав у «Веселку» вересень привітний, І приніс День Знань для малюків.
20 серп. 2021

День Незалежності України

Виховаці та працівники закладу дошкільної освіти “Веселка” напередодні Дня Незалежності нашої держави та Дня Державного Прапора України виготовили вітальні листівки та зобразили рідний край у своїх малюнках. Маленькі громадяни збагатили багаж знань про Батьківщину, символи та історію України.
13 серп. 2021

Гавайська вечірка

Весело і жваво пройшла спортивна розвага у малюків. Кожен відчув себе справжнім гавайцем та зберіг теплі спогади про веселий літній відпочинок.
30 лип. 2021

Свято води

У комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла –садок) №13 Харківської міської ради» в рамках тематичного тижня «Вода для всіх» пройшли заходи, спрямовані на виховання бережливого ставлення до води, економного її використання, формування у дошкільнят екологічно доцільної поведінки.
15 лип. 2021

Пізнавальне заняття «Жучок «Сонечко»

Під час знайомства дітей з комашкою Божа Корівка малята не тільки спостерігали а й перетворювали, за допомогою фарбів, камічики в кольорових «Сонечок».