12 лют. 2021

Подаруємо любов!

Традиційним атрибутом Дня Святого Валентина багато років залишаються листівки у вигляді сердець"Валентинки" З любовью у серці малеча виготовила подарунки своїм близьким.
5 лют. 2021

Тиждень фізкультури

Фізична культура розвиває силу, спритність велич духу і мужність. Наші вихованці залюбки бігають, стрибають та змагаються .Бажаємо всім міцного здоров'я!
1 лют. 2021

Як гарно навколо! Все вкрилось кругом. Пухнастим та чистим, блискучим сніжком.

Малеча із задоволенням розчищала доріжки від снігу. Будувала крижані замки
18 січ. 2021

Зимові забави

Радіють зимі діти. Бігають по білому снігу, ліплять сніжки, малюють картини. Малюки катаються з гірки на санчатах. Всім весело!
14 січ. 2021

Різдвяні розваги

Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо! Під таким гаслом в садочку пройшли різдвяні розваги.
31 груд. 2020

Затверджено нові грошові норми харчування у закладі дошкільної освіти 31 груд. 2020

Рішенням виконкому Харківської міської ради від 24.12.2020 № 772 затверджено з 01.01.2021 грошові норми харчування учнів та вихованців закладів освіти міста, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова: У закладах дошкільної освіти: Для вихованців віком від 1 до 3 років - 30,00 грн (із розрахунку: 12,00 грн - бюджетні кошти та 18,00 грн - батьківська плата). Для вихованців віком від 3 до 6 (7) років - 35,00 грн (із розрахунку: 14,00 грн - бюджетні кошти та 21,00 грн - батьківська плата). Також у 2021 році звільнено від плати за харчування дітей учасників АТО (ООС) у закладах дошкільної освіти, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова.
29 груд. 2020

У нічний казковий час Рік Новий прийшов до нас, Він приніс свої вітання І найкращі побажання !

В садочку лунає музика і сміх, малеча зустрічає Новий рік. З урахуванням всіх вимог санітарного законодавства, в закладі проведено Новорічні свята. Співали пісні, весело грали та водили хороводи !
21 груд. 2020

Безпека на льоду!

З батьками та вихованцями закладу дошкільної освіти провелися бесіди, інструктажі з питань запобігання всім видам дитячого травматизму взимку, щодо безпеки на воді та поблизу водоймищ у зимовий період.
30 лист. 2020

25 листопада до 10 грудня в садочку проходить акція «16 днів проти насильства»

В усіх вікових группах пройшли тематичні заняття «Добро,як сонечко, гріє»
27 лист. 2020

"Маленькі мандрівники"

В групі раннього віку пройшла спортивна розвага "Маленьки мандрівники" Малюки з задоволенням бігали, стрибали та весело грали, закріплюючи знання з основ безпеки життєдіяльності.