ВАС ВІТАЄ

«Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) № 13

Харківської міської ради»

У дошкільному закладі створено всі належні умови для навчання, виховання та укріплення здоров'я дітей: музичні і фізичні заняття, спортивні свята та розваги, театральні вистави. В усіх вікових групах створені умови для розвитку та навчання дітей. Групи оснащені сучасними меблями та іграшками, дидактичним та розвивальним обладнанням.
19 лют. 2021
Тиждень культури здорового харчування у закладі освіти
В рамках Тижня пройшли цікаві заходи для дошкільнят, батьків та педагогів нашого закладу. А саме: виставка дитячих малюнків «Смаколики – наші друзі», онлайн-презентації режимних моментів – сніданку, обіду, вечері. Вихователі розповідали дітям про користь овочів, фруктів, вітамінів, про те, що можна вживати у їжі, а що ні, було проведено інтегроване заняття з дошкільнятами старших груп «Смаколики в гостях у дітей»
12 лют. 2021
Подаруємо любов!
Традиційним атрибутом Дня Святого Валентина багато років залишаються листівки у вигляді сердець"Валентинки" З любовью у серці малеча виготовила подарунки своїм близьким.
5 лют. 2021
Тиждень фізкультури
Фізична культура розвиває силу, спритність велич духу і мужність. Наші вихованці залюбки бігають, стрибають та змагаються .Бажаємо всім міцного здоров'я!

Дистанційна освіта на Класній оцінці