30 черв. 2021

Літні забави з водою

Освіжитись в спеку літню кличе всіх вода привітна. Граєм разом всі як слід, ловим рибку на обід.
18 черв. 2021

Бантики – настрій, Це радість, це свято ! Гляньте ! Як їх повсюди багато !

Сьогодні в садочку відбулося веселе, яскраве свято. Все навкруги заполонили бантиками.
17 черв. 2021

Літо – прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долу­чити дітей до праці у природі, розширити їх природничі знання, навчити бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його.

Вихователі закладу освіти використовують цікаві методи робо­ти з дошкільниками,які роблять їх працю на городі та квітнику цікавою та емо­ційно насиченою.
10 черв. 2021

Довгоочікуваний урожай!

Малята зібрали перший врожай полуниці!
2 черв. 2021

Пам’ятка батькам!

Попередження дитячого травматизму в літній оздоровчий період.
1 черв. 2021

День захисту дітей - свято дитинства!

Коли у небі сонечко сміється, А в полі, лузі квіти розцвітають, Тоді нас всіх із цим прекрасним святом – З днем захисту дітей завжди вітають. Всім дітям зичим щастя, вквітчаної долі І неба чистого, і промінців грайливих, І снів спокійних, успіхів в навчанні, І щирих усмішок, і днів щасливих.
27 трав. 2021

Прощавай садочок!

Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в дитячий садок – і ось вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому садку, теплому, рідному, гостинному будинку. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки і букварі, перші труднощі та перемоги. Бажаємо нащим малятам легкої та щасливої долі! У добрий час!
20 трав. 2021

День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Малеча закладу приєдналась до свята Вишиванки та з великим задоволенням сама виготовляла барвисті вишиванки.
14 трав. 2021

Тиждень безпеки

Освітня робота з безпеки життєдіяльності в закладі дошкільної освіти проводиться протягом року. Для кожної вікової групи розробілені цикли занять, бесід, ігор, розваг, підібрані художні твори, загадки, розмальовки. Діти з захопленням моделюють різні надзвичайні ситуації.
11 трав. 2021

Щоб нам не хворіти і не застуджуватися. Ми завжди зарядкою будемо займатися.

Ранкова зарядка проведена на свіжому повітрі - додає сили, загартовує тіло, підіймає настрій та об’єднує друзів!