1 вер. 2022

Привітання з 1 вересня!!!

Шановні колеги, батьки, любі діти! Вітаємо Вас с початком нового навчального року!
30 серп. 2022

Педагогічна рада

30 серпня 2022 року в закладі дошкільної освіти пройшло онлайн-засідання педагогічної ради.
24 серп. 2022

Вітання з Днем Незалежності України

24 серпня в Україні святкують важливе державне свято – День Незалежності.
23 серп. 2022

З Днем міста!!!!!

23 серпня – це особливе свято для кожного харків'янина. Ми щиро вітаємо усіх із Днем міста, та зичимо всім МИРУ!!!
16 серп. 2022

Готуємося до освітнього процесу!

Незважаючи на ситуацію в країні, вихователі неперестають творчо працювати. Для роботи з дітьми у онлайн-режимі розроблена ціла низка занять, виготовлено багато яскравого та цікавого демонстраційного матеріалу.
28 лип. 2022

День Української Державності

28 липня 2022 року українці вперше святкують День Української Державності - це свято було запроваджено рік тому, і мало би бути додатковим вихідним днем.Майже рік тому, 24 серпня, під час святкування 30-ї річниці Незалежності України було запроваджено нове свято. Його встановлено указом президента Володимира Зеленського, підписаним під час урочистостей до річниці. Це свято співпало з історичною для українців датою - Днем хрещення Київської Русі - України, а також днем пам’яті святого князя Володимира Великого
8 лип. 2022

Привітання з Днем родини!

Вітаємо з Днем родини та бажаємо взаєморозуміння, щастя, неймовірних планів і безлічі цікавих занять. Нехай сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в біді. Любові, краси, світлого майбутнього, достатку і спільного розвитку!
29 черв. 2022

До всього з любов'ю!

Навіть у непростих умовах воєнного час, працівники закладу дошкільної освіти роблять все можливе, щоб дітям було комфортно та затишно у дитячому садку. З любов'ю та турботою висаджують квіти, займаються благоустроєм території. Віримо у перемогу та впевнені, що скоро наші вихованці з радістю повернуться до свого садочку, де залунають дзвінкі дитячі голоси!
19 черв. 2022

"ДЕНЬ БАТЬКА"

В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня.
1 черв. 2022

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей відеозвернення Харківського міського голови Ігора Терехова

"Діти Харкова - за мир!"