22 груд. 2021

Новорічні ранки

Радісний, святковий настрій сьогодні був у малюків. У цьому допоміг яскраво прикрашений зал, гарна ялинка, що виблискувала кульками і гірляндами. Діти та гості зазирнули в казку та отримали незабутні враження від новорічних свят. А по закінченню свята малеча ласувала смачними подарунками від Діда Мороза.
10 груд. 2021

Тематичний тиждень «Захисти мої права, бо дитина я мала»

У світі всі малята – і хлопчики й дівчата – повинні право мати, щасливими зростати.
30 лист. 2021

Всеукраїнська акція«16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня 2021 року в рамках проведення Всеукраїнського акції «16 днів проти насильства» в закладі дошкільної освіти було проведено низку заходів, які були направлені на попередження насильства в сім’ї, дошкільному закладі, жорстокого поводження з дітьми та правове виховання учасників навчально-виховного процесу.
24 лист. 2021

Інформаційна кампанія " ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар'єрів"

З метою розбудови інклюзивного, безбар'єрного суспільства та створення належних умов для розвитку дітей , у 2021-2022 роках проводиться інформаційна кампанія " ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар'єрів".
23 лист. 2021

Веселі та пізнавальні ігри

Вихованці групи №7 залюбки проводять час за іграми. Дидактичні ігри та цікаві вправи побудовані на прийомах зорової, слуховий, рухової наочності, цікавих і доступних дітям питаннях, загадок, моментів несподіванки, подиву, загадковості, змаганні - всі ці прийоми сприяють активізації розумової діяльності.
10 лист. 2021

9 листопада День української писемності та мови

Наша мова солов'їна - душа українського народу, наш найдорожчий скарб! Нема мови — нема нації!!! Бережімо її, плекаймо, захищаймо.
8 лист. 2021

Осінні фантазії

Основне завдання при проведенні розвивальних прогулянок полягає в забезпеченні активної, змістовної, різноманітної та цікавої для вихованців діяльності. Тож сьогодні малята збирали природній матеріал, а потім з нього викладали яскраві картини.
2 лист. 2021

Активний відпочинок на свіжому повітрі — гарна запорука здоров’я для кожної дитини.

У процесі гри діти вчаться спілкуватися та взаємодіяти зі своїми однолітками, приймати рішення, доводити розпочату справу до кінця та отримують велике задоволення.
1 лист. 2021

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

З 25 листопада по 10 грудня 2021 року в рамках проведення Всеукраїнського акції «16 днів проти насильства» в закладі дошкільної освти було проведено низку заходів, які були направлені на попередження насильства в сім’ї, дошкільному закладі, жорстокого поводження з дітьми та правове виховання учасників навчально-виховного процесу.
25 жовт. 2021

Заняття в середній групі "Їжачок з кольорових листтячок"

Вихователі закладу на заняттях приділяють увагу розвитку творчого потенціалу дошкільнят, вчать любити і берегти природу. Так під час знайомства дітей з Їжачком малята не тільки пізнавали багато цікавого про тваринку а й перетворювали осінні листочки на голочки.