14 лист. 2022

Обережно! Отруйні гриби!

Як не отруїтися грибами Найкраще відмовитися від споживання дикорослих грибів, замінивши їх грибами, вирощеними в промислових умовах, котрі підлягають контролю та продаються в торговельній мережі.
9 лист. 2022

9 листопада День української писемності та мови

До Дня української писемності вихованці комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) 13 Харківської міської ради "долучилися до челенджу"Мова солов'їна "
2 лист. 2022

Освіта Харківщини ХХІ століття

З 1 по 4 листопада 2022 року КВНЗ "ХАНО" організовано науково-методичний захід - ХІІ обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа. Наступність дошкільної та початкової освіти: досвід і перспективи впровадження в умовах дистанційного освітнього процесу».
26 жовт. 2022

«Дивовижна фантазія осені».

Оксамитовий запах осені відчувається скрізь. Проте найбільше його чути в нашому садочку, тому що діти разом зі своїми батьками підготували онлайн виставку «Дивовижна фантазія осені».Малюки проявили фантазію, створити неповторні осінні шедеври.
14 жовт. 2022

Шановні захисники Вітчизни, прийміть найщиріші вітання до Дня захисника Вітчизни !

До Дня захисників України педагоги КЗ "ДНЗ 13" створили вітальний відеоролик. Вихованці закладу малювали листівки, читали вірші зі словами подяки нашим воїнам-захисникам.Виховуємо національно-патріотичну свідомість та вшановуємо мужність та героїзм наших захисників.
10 жовт. 2022

Всесвітній день психічного здоров’я

Практичним психологом закладу дошкільної освіти були проведені онлайн консультації для батьків та педагогів до дня психічного здоров’я.
28 вер. 2022

Засідання творчої групи

В ЗДО відбулося засідання творчої групи. На засіданні творчого колективу розглядалися питання та пропозиції для поліпшення освітнього процесу в навчальному закладі
23 вер. 2022

День дошкілля

Вітаємо всіх працівників закладу дошкільної оосвіти, вихованців нашого садочку "Веселка" та їх батьків з Днем дошкілля.
13 вер. 2022

Я і моя родина любить спорт

У вихованців нашого закладу завжди бадьорий та спортивний настрій.Велику роль в цьому відіграють заняття спортом.
1 вер. 2022

Привітання з 1 вересня!!!

Шановні колеги, батьки, любі діти! Вітаємо Вас с початком нового навчального року!