14 лист. 2018

Спортивні змагання "Крок за кроком"

В закладі дошкільтної освіти було проведено спортивні змагання серед дітей старшого дошкільного віку "Крок за кроком"
8 лист. 2018

Протипожежне тренування

В закладі проведено протипожежне тренування.
5 лист. 2018

Прибирання території

В закладі проведені роботи по благоустрою власної та прилеглої території.
24 жовт. 2018

Виставка поробок в садочку!

В рамках тижня "Осінь завітала" в закладі проходить виставка поробок з природного матеріалу.
27 вер. 2018

День дошкілля!

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Дошкілля та вдячність за самовідданість, вірність обов'язку і покликанню!
19 вер. 2018

До уваги батьків!

Шановні батьки, ознайомтеся з інструкцією з охорони життя та здоров`я дітей на осінньо-зимовий період
3 вер. 2018

Початок навчання!

1 вересня - день Знань
23 серп. 2018

День рідного міста !

Вітаємо з днем міста! Бажаємо, щоб кожен мешканець або гість нашого міста був щасливим, жив у достатку і благополуччі. Нехай у кожного буде своя прекрасна історія, яка сталася на вулицях улюбленого міста. Ми — це наше місто!
7 серп. 2018

До садочка без сліз!

Ці поради покликані допомогти вам полегшити адаптацію малюка до саду
25 лип. 2018