7 трав. 2021

Хай завжди в усьому світі буде мир і щастя дітям! Бо народжені вони для життя, а не війни!

Сьогодні в закладі дошкільної освіти вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні. Були проведені тематичні бесіди, заняття. перегляд відеороликів та виготовлення плакату до Дня Перемоги.
28 квіт. 2021

Готуємось святкувати одне з найвеличніших християнських свят — це Великдень.

Малюки з задоволенням знайомились з традиціями, розмальовували писаночки та влаштовували конкурси на кращу поробку садочка.
26 квіт. 2021

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС !

Напередодні малята старших груп виготовили листівки, зі словами вдячності, для ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
12 квіт. 2021

От і весна на дворі. А разом з нею – весняні турботи.

Колектив закладу дошкільної освіти дружно вийшов на весняний суботник, адже дуже хочеться, аби подвір’я садочку сяяло чистотою, ясніло молодою зеленю, вітало усіх першими квітами.
7 квіт. 2021

“Граючи – оздоровлюємо, граючи – виховуємо, граючи – розвиваємо, граючи – навчаємо”

Одним із напрямків освітнього процесу нашого закладу дошкільної освіти є оздоровлення та фізичне виховання дітей. Воно спрямоване на охорону та зміцнення здоров’я, підвищення опірності й захисних сил дитячого організму, поліпшення його працездатності, на своєчасне формування у малюків життєво важливих рухових умінь та навичок, розвиток фізичних якостей.
30 бер. 2021

«Аукціон ідей» - під таким гаслом пройшло заняття в старшій групі

Дошкільники охоче беруть участь у пошуково-дослідницькій діяльності. Під час її у дітей формуються елементарні навички пошукової роботи, посилюється інтерес до живої та неживої природи, активізується інтелектуальний розвиток. Здобуті знання під час дослідів та експериментів залишаються в пам’яті дітей надовго і формують підґрунтя для нової розумової і творчої пошуково-дослідницької діяльності.
17 бер. 2021

Відкритий показ заняття "Стежинами казок"

Мовлення дитини є головним інструментом, за допомогою якого вона встановлює контакт із довкіллям і завдяки якому відбувається соціалізація дитини. Тому в нашому закладі велика увага приділяється розвитку мовленевої компетенції малюків.
9 бер. 2021

"Вічно житиме Шевченкове слово"

Традиційно на початку березня в дошкільному закладі проводяться Шевченківські дні до дня народження Т. Г. Шевченка. Впродовж тижня у закладі освіти, з метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, провоходять цікаві, нетрадиційні заняття.
4 бер. 2021

Свято весни та жіночої краси

Наші милі і любі, найкращі у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти. Щоб сонце і зорі плекали тепло І щоб завжди здоров'я у Вас було. Вихованці закладу дарували найріднішим жінкам свої привітання та посмішки
19 лют. 2021