1 бер. 2022

Призупинення діяльності в закладах дошкільної освіти

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 No1/3276-22 «Про організацію освітнього процесу», відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 No64/2022 з метою збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу, припиняється освітній процес у закладах дошкільної освіти
21 лют. 2022

Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2022 року, дошкільнята КЗ "ДНЗ № 13" долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови. Цей день у дошкільному закладі «Веселка» був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами. У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство.
16 лют. 2022

День єднання

До Дня єднання в усіх вікових групах проведені заняття «Україна єдина», під час яких діти ознайомились з поняттями «єдина», «незалежна», «могутня». А для закріплення знань про єдність в кожній групі пройшов флешмоб « Ми єдині» . Малюки відчули дух дружби, свободи і гордості за свою державу.
14 лют. 2022

День Дружби

Ось і в нашому садочку діти щасливі, адже сьогодні день присвячений дружбі.
11 лют. 2022

Доріжка здоров'я

Що за диво? Наші ніжки опинилися на доріжці. На доріжці не простий, А витіюватій такій!
31 січ. 2022

Зимові забави

Сипле зимонька снігами і радує малят веселими забавами. Весело в садочку взимку. Випав сніг, гарно на дворі. Вихователі з дітьми під час прогулянки грають в сніжки, катають дітей на санчатах та разом ліплять снігову бабу.
24 січ. 2022

День Соборності України

В нашому закладі дошкільної освіти також відзначали День Соборності України. З метою поповнення та поглиблення знань вихованців про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами нашої країни, виховання патріотичного почуття та поваги до державних символів з дітьми була проведені бесіда на тему: «Україна – єдина країна», що мала на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі.
20 січ. 2022

Культура харчування

Питання організації харчування дітей у закладі дошкільної освіти було і залишається одним з актуальних. Раціональний режим харчування, збалансованість раціону є основними умовами для підвищення захисту дитячого організму до захворювань, нормального росту та розвитку дітей, які тут виховуються.
13 січ. 2022

Різдвяні свята

Традиційно в нашому ЗДО «Веселка» пройшли Різдвяні свята під час яких, педагоги долучили дітей до вражаючих українських традицій. Колядки, щедрівки, живий вертеп, театралізовані дійства, колоритні персонажі принесли чимало радощів, веселощів, позитивних емоцій дошкільнятам.
4 січ. 2022

Зимова прогулянка

Зима – дивовижна пора! ЇЇ дуже люблять вихованці нашого дитячого садка, адже взимку на прогулянці – безліч ігор і розваг. Зимові прогулянки в ЗДО – не тільки прекрасний час для розваг на відкритому повітрі, а й чудовий спосіб оздоровлення. Коли діти проводять час на вулиці, вони отримують заряд бадьорості і гарного настрою.