1 вер. 2020

День знань в закладі дошкільної освіти

Є добра традиція в закладі, вітати дошкільнят з цим святом, святом маленьких чомусиків. Усміхнені, щасливі діти співали пісні, жваво танцювали, розгадували ребуси та весело грали з кольоровими кульками. Колектив закладу освіти бажає, своїм вихованцям назавжди залишатися веселими, життєрадісними та здоровими.
31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України

18 серп. 2020

Святкування Державних свят

Святкування Державних свят в закладі дошкільної освіти
23 лип. 2020

Наш город

Діти дуже сумлінно слідкують за городом в очікуванні врожаю.
13 лип. 2020

Улюблений квітник

Діти групи №4 "Червона квіточка" із задоволенням наглядають за квітами на своєму квітнику
3 лип. 2020

Літні фантазії

Діти старшого дошкільного віку створювали літні пейзажі на асфальті
23 черв. 2020

Галявина кульбабок

Молодша група залюбки малює кульбабки на галявині.
17 черв. 2020

Маленькі дослідники

Літо не тільки пора відпочинку, оздоровлення, а й чудова нагода дізнатись більш цікавого, граючись навчатись.
10 черв. 2020

Весела городина

Діти старшої групи залюбки доглядають рослини, які висадили на городі закладу дошкільної освіти.