27 груд. 2019

УВАГА!!! Оплата за харчування дітей в закладі дошкільної освіти

Згідно рішення Харківської міської ради від 11.12.2019 №941 " Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м.Харкова у 2020 році" затверджені грошові норми харчування: 1.Вікова група від 1-го до 3-х років - 25, 00 грн (із розрахунку: 10,00 грн. - бюджетні кошти та 15,00 грн - батьківська плата). 2. Вікова група від 3-х до 6-ти (7-ми) років - 30,00 грн ( із розрахунку: 12,00 грн - бюджетні кошти та 18,00 грн - батьківська плата).
20 груд. 2019

Новорічні свята

В закладі дошкільної освіти розпочалися святкові ранки. Малюки залюбки співали. танцювали та з задоволенням отримали новорічні подарунки.
16 груд. 2019

Ой весела в нас зима!

В закладі дошкільної освіти проходить виставка творчих робіт "Ой весела в нас зима"
9 груд. 2019

"Безпека на льоду"

З батьками та вихованцями закладу дошкільної освіти провелися бесіди, інструктажі з питань запобігання всім видам дитячого травматизму взимку, щодо безпеки на воді та поблизу водоймищ у зимовий період
21 лист. 2019

II тур спортивних фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Сьогодні заклад дошкільної освіти радо вітав учасників спортивних змагань "Крок за кроком"
14 лист. 2019

I тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком"

В закладі дошкільної освіти пройшов Iтур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком" серед дітей старшого дошкільного віку.
24 жовт. 2019

Осінь чарівниця в гості завітала

В закладі дошкільної освіти проходить виставка поробок. Батьки та вихованці проявили творчу фантазію та креативність під час виготовлення яскравих поробок.
19 жовт. 2019

Суботник

Приведення території до ладу
11 жовт. 2019

День Українського козацтва

У закладі дошкільної освіти пройшла фізкультурна розвага присвячена Дню Українського козацтва та Дню захисника України
17 вер. 2019

I тур районного конкурсу дитячого малюнка "Рідне місто - в серденьку моєму"

Харків – то велике місто, Ти побачиш особисто, Свободи площа величезна, Вокзал красивий та старезний. Та символ міста – то струмок дзеркальний, У пломенях блищить він ідеально.