1 вер. 2017

День знань

У дошкільному закладі відбулося свято 1 Вересня!
3 серп. 2017

Обережно, спека!!!!!

Щоб уникнути наслідків спеки і максимально зберегти своє здоров'я, необхідно ретельно дотримуватися наступних рекомендацій:
4 лип. 2017

Розвага "Країна сміливих"

Навіть похмура погода і дощик не змогли зіпсувати дітям настрій.
20 черв. 2017

Лист Міністерство освіти і науки України

Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах
1 черв. 2017

Свято "День захисту дітей"

В день дитинства, миру на Землі, Наше літо ніжиться в теплі. В день дитинства — в селах і містах Розливайся, пісне, на вустах!!!
12 трав. 2017

Розвага для дітей " Безпека дорожнього руху"

На протязі тижня в дошкільному закладі відбувалися заняття , ігри , бесіди про безпеку дорожнього руху, та завершенням цього тижня стала розвага,де діти показали всі свої знання.
5 трав. 2017

Привітання ветеранів з Днем Перемоги

Святковий концерт .
20 квіт. 2017

Великдень у дошкільному закладі

Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання- так весело сьогодні пройшов день у малят
19 квіт. 2017

І тур районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Маленькі дарування»

Вітаємо переможців «Маленький дослідник» - Мирослава Байдаєва «Маленький математик» - Саша Д'якова «Маленький природознавець»-Настя Сидоренко «Маленький мовознавець»- Артем Позняк
12 квіт. 2017

Привітання до Великодня!

Всі діти та працівники дошкільного навчального закладу отримали привітання та кулічі від Народного депутата України Анатолія Денисенка.