15 лист. 2016

ІІ тур районного змагання "Крок за кроком"

Наші маленькі спортсмени були на висоті.....
9 лист. 2016

Пам'ятка з профілактики грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ)

ГРВІ - це велика група гострих вірусних захворювань, які характеризуються повітряно-крапельним шляхом передачі та переважним ураженням верхніх дихальних шляхів. Грип є найбільш поширеним гострим респіраторним вірусним захворюванням, особливість якого у надзвичайно швидкому поширенні і вираженій інтоксикації. Механізм передачі вірусу грипу - повітряно-крапельний. Грип може призвести до тяжких ускладнень з боку легеневої, серцево-судинної, нервової, ендокринної систем.
7 лист. 2016

Колективний перегляд

В групі № 7 (молодший дошкільний вік ) відбувся перегляд з художньо продуктивної діяльності
1 лист. 2016

Поробки "Осінь чарівниця!"

Останній день прийняття робіт
31 жовт. 2016

І тур фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Вітаємо команду переможців!!!!!
28 жовт. 2016

Осінні розваги

З 26 по 28 в закладі відбулися осінні розваги
24 жовт. 2016

Подорож до школи

Діти завітали на екскурсію до Харківської гімназії №34
17 жовт. 2016

Увага батьків старшої групи!!!!!!

19.10.2016 о 16.30 відбудеться зустріч з вчителями початкових класів ХГ№34
15 жовт. 2016

Міський суботник

Прибирання території
13 жовт. 2016

Розвага до дня Захистника України

Дорогі чоловіки! Прийміть щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі, – з Днем захисника України.