8 трав. 2015

День памяти и примирения и День Победы

Вихованці старших груп привітали ветеранів зі святами
25 квіт. 2015

Проведення масового загальноміського суботника

На території дошкільного закладу відбувся всеукраїнський день благоустрію території «День довкілля»
24 квіт. 2015

Маленькі дарування

Наші діти приймали активну участь у ІІ турі районого конкурсу "Маленькі дарування" , на базі ДНЗ № 420
22 квіт. 2015

Лялькова вистава

Вистава з безпеки життєдіяльності дітей "Червона шапочка"
15 квіт. 2015

Святкування Великодня

Дійство проходило у вигляді казки, де діти старших груп познайомили з традиціями Великодня дітей середнього та молодшого віку .
10 квіт. 2015

«Маленькі дарування»

В дошкільному навчальному закладі пройшов І тур районного інтелектуального конкурсу «Маленькі дарування» за такими номінаціями: «Маленький дослідник», «Маленький математик», «Маленький природознавець».
26 бер. 2015

Відкрите заняття

В групі № 8 (вихователь Бибка Т.Г.) відбулося відкрите інтегроване заняття для батьків з безпеки життєдіяльності
18 бер. 2015

Лялькова вистава

"Чому у зайця короткий хвіст?"
4 бер. 2015

Святкові ранки з нагоди жіночого свята 8 Березня.

У дошкільному закладі проходять святкові ранки з 4 по 6 березня !!!!!!!!!!!!! Запрошуємо всіх бажаючих!!!!!!!!!!!!
24 лют. 2015

Семінар для практичних психологів

На базі дошкільного закладу пройшов семінар " Соціалізація дітей дошкільного віку. Гра як засіб соціалізації"