18 бер. 2015

Лялькова вистава

"Чому у зайця короткий хвіст?"
4 бер. 2015

Святкові ранки з нагоди жіночого свята 8 Березня.

У дошкільному закладі проходять святкові ранки з 4 по 6 березня !!!!!!!!!!!!! Запрошуємо всіх бажаючих!!!!!!!!!!!!
24 лют. 2015

Семінар для практичних психологів

На базі дошкільного закладу пройшов семінар " Соціалізація дітей дошкільного віку. Гра як засіб соціалізації"
18 лют. 2015

Всі ми Зиму проводжали, Красну Весну зустрічали......

Святкування Стрітення в дитячому садку
3 лют. 2015

"Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку

Семінар - тренінг для вихователів
28 січ. 2015

«Сьогодні дошкільнята, а завтра – школярі»

Наступність роботи ДНЗ і Харківської гімназії №34
26 січ. 2015

"Тиждень безпеки в садочку з 26-30 січня"

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.
14 січ. 2015

Різдвяні свята

Новорічні та різдвяні свята ― це, мабуть, найчарівніший час, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку.
26 груд. 2014

Новорічні ранки

Діти , батьки та педагоги завітали в казковий світ.
18 груд. 2014

Виготовлення печива "Миколайчики"дітьми старшої групи № 3

Малеча з великої цікавістю та шаленим захопленням ліпили печиво.Під час заходу посмішки не сходили як з дитячих облич, так і з обличчя вихователя.