2 черв. 2015

Міжнародний день захисту дітей

Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов'ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!
26 трав. 2015

Випускний бал

Дитячий садок проводжає до школи своїх випускників.
13 трав. 2015

Екскурсія до аптеки

Діти 5-го року життя завітали до аптеки .
8 трав. 2015

День памяти и примирения и День Победы

Вихованці старших груп привітали ветеранів зі святами
25 квіт. 2015

Проведення масового загальноміського суботника

На території дошкільного закладу відбувся всеукраїнський день благоустрію території «День довкілля»
24 квіт. 2015

Маленькі дарування

Наші діти приймали активну участь у ІІ турі районого конкурсу "Маленькі дарування" , на базі ДНЗ № 420
22 квіт. 2015

Лялькова вистава

Вистава з безпеки життєдіяльності дітей "Червона шапочка"
15 квіт. 2015

Святкування Великодня

Дійство проходило у вигляді казки, де діти старших груп познайомили з традиціями Великодня дітей середнього та молодшого віку .
10 квіт. 2015

«Маленькі дарування»

В дошкільному навчальному закладі пройшов І тур районного інтелектуального конкурсу «Маленькі дарування» за такими номінаціями: «Маленький дослідник», «Маленький математик», «Маленький природознавець».
26 бер. 2015

Відкрите заняття

В групі № 8 (вихователь Бибка Т.Г.) відбулося відкрите інтегроване заняття для батьків з безпеки життєдіяльності