Университет ШАГ

Навчальний процес

«Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, -   з людиною.» В.О.Сухомлинський

Організація навчально-виховного процесу  у дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну  освіту" і спрямована на реалізацію  основних завдань дошкільного навчального закладу.

Зміст навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі  визначається  Базовим компонентом дошкільної освіти і  реалізується відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років "Дитина кер. проекту Огневюк В.О., наук. ред. Бєлєнька Г.В.,авт. кол. Богніч ОЛ., Коваленко О.В., Машовець М.А. та ін..

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.03           № 305,  навчальний рік  у ньому розпочинається 1 вересня і закінчується 31 травня.

Діяльність дошкільного навчального закладу регламентується планом роботи на рік, що схвалюється педагогічною радою закладу,  затверджується його керівником і погоджується з відповідним органом управління освітою.

У навчально-виховному процесі дошкільного навчального закладу використовуються такі основні форми організації дітей: спеціально організована навчальна діяльність (заняття), ігри, самостійна діяльність дітей (художня, рухова, мовленнєва, ігрова, трудова, дослідницька та ін.), індивідуальна робота, спостереження, екскурсії, походи, свята та розваги, гуртки тощо.