Освітній процес

У освітньому процесі використовуються такі види занять з дітьми: інтегровані (розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + художньо-продуктивна діяльність (образотворча) + ознайомлення із соціумом (ознайомлення з природним довкілля) + різні форми активності дітей), комбіновані (художньо-продуктивна діяльність (музична, образотворча), розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування, логіко-математичний розвиток), домінантні (за будь-яким напрямом розвитку), комплексні (художньо-продуктивна діяльність (музична, образотворча, логіко-математичний розвиток тощо).

Також практичним психологом проводяться заняття у кожній віковій групі: 1 раз на тиждень – фронтальне, 2 рази на тиждень – по підгрупам (у другу половину дня).

Розподіл організованих форм активності складається за освітніми лініями розвитку відповідно до Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція) та вимог освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» та парціальних програм: «Скарбничка моралі»,  «Україна-моя Батьківщина», «Казкова фізкультура». .

Планування освітньої роботи здійснюється за режимними моментами.

·        групи ранніього віку - до 10 хвилин,

·        групи молодшого дошкільного віку - 15 хвилин

·        групи середнього дошкільного віку - 20 хвилин

-   групи старшого дошкільного віку– 25 хвилин.

У  2023/2024 навчальному році діяльність закладу дошкільної освіти здійснюється відповідно до методичних рекомендацій (лист Міністерства освіти і науки України від 21.08.2023 № 1/12490-23) в онлайн-режимі за допомогою сервісів: ZOOM, Viber, створена сторінка на сайті закладу «Садочок оnline».