ВАС ВІТАЄ

«Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) № 13

Харківської міської ради»

У дошкільному закладі створено всі належні умови для навчання, виховання та укріплення здоров'я дітей: музичні і фізичні заняття, спортивні свята та розваги, театральні вистави. В усіх вікових групах створені умови для розвитку та навчання дітей. Групи оснащені сучасними меблями та іграшками, дидактичним та розвивальним обладнанням. Загальними зусиллями педагогічного колективу та  батьків у закладі постійно оновлюються та створюють%D
14 лют. 2020
Серця наповнені любов'ю
Красиві подарунки та щирі слова любові приготували малюки для своїх батьків
14 лют. 2020
Відкритий показ інтегрованого заняття
Відкритий показ інтегрованого заняття. В молодшій групі № 8 (виховательБибко Т.Г.) проведено відкритий показ інтегрованого заняття «Пригоди неслухняних кошенят !».Під час якого діти закріпили та набули нових знань з безпеки життєдіяльності.
31 січ. 2020
Тиждень безпеки в закладі дошкільної освіти
В закладі дошкільної освіти з 27 31 січня було проведено Тиждень безпеки.
14 січ. 2020
Різдво Христове – свято в домі, Чудові страви на столі, Зібрались друзі і знайомі В сімейному колі у теплі.
Різдвяних свят з нетерпінням чекають і дорослі і малі. Вони приносять чимало радощів, веселощів та солодощів.
27 груд. 2019
УВАГА!!! Оплата за харчування дітей в закладі дошкільної освіти
Згідно рішення Харківської міської ради від 11.12.2019 №941 " Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м.Харкова у 2020 році" затверджені грошові норми харчування: 1.Вікова група від 1-го до 3-х років - 25, 00 грн (із розрахунку: 10,00 грн. - бюджетні кошти та 15,00 грн - батьківська плата). 2. Вікова група від 3-х до 6-ти (7-ми) років - 30,00 грн ( із розрахунку: 12,00 грн - бюджетні кошти та 18,00 грн - батьківська плата).
20 груд. 2019
Новорічні свята
В закладі дошкільної освіти розпочалися святкові ранки. Малюки залюбки співали. танцювали та з задоволенням отримали новорічні подарунки.

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Малая Компьютерная Академия ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія