Университет ШАГ

«Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) № 13

Харківської міської ради»

У дошкільному закладі створено всі належні умови для навчання, виховання та укріплення здоров'я дітей: музичні і фізичні заняття, спортивні свята та розваги, театральні вистави. В усіх вікових групах створені умови для розвитку та навчання дітей. Групи оснащені сучасними меблями та іграшками, дидактичним та розвивальним обладнанням.
3 квіт. 2020
Розвиваючі та цікаві заняття.
Шановні батьки! Під час карантину пропонуємо Вам разом з дітьми переглянути розвиваючі заняття, виготовити листівки за відеопідказками. Інформацію ви можете знайти на сторінці нашого сайту "Вивчаємо та розвиваємо".
25 бер. 2020
Загальнонаціональний карантин продовжено
Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25.03.2020
13 бер. 2020
13 березня 2020 Карантин в закладі
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №221 "Про запобігання поширенню на територіїї України короновірусу COVID-19" та листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154, з метою створення безпечного середовища для життєдіяльності дітей та профілактики захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, з 13.03.2020 до 03.04.2020 установлено карантин, заборонивши відвідування закладів освіти.
10 бер. 2020
Профілактика коронавірусу!
З вихованцями закладу проведена роз’яснювальна робота, щодо запобігання коронавірусу
6 бер. 2020
Весняні свята!
В закладі дошкільної освіти пройшли весняні свята!
28 лют. 2020
Профілактика коронавірусу!
Шановні батьки, ознайомтеся з пам`яткою "Як знизити ризик інфікування коронавірусом?"

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Малая Компьютерная Академия ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія