14 лют. 2020

Відкритий показ інтегрованого заняття

Відкритий показ інтегрованого заняття. В молодшій групі № 8 (виховательБибко Т.Г.) проведено відкритий показ інтегрованого заняття «Пригоди неслухняних кошенят !».Під час якого діти закріпили та набули нових знань з безпеки життєдіяльності.
31 січ. 2020

Тиждень безпеки в закладі дошкільної освіти

В закладі дошкільної освіти з 27 31 січня було проведено Тиждень безпеки.
14 січ. 2020

Різдво Христове – свято в домі, Чудові страви на столі, Зібрались друзі і знайомі В сімейному колі у теплі.

Різдвяних свят з нетерпінням чекають і дорослі і малі. Вони приносять чимало радощів, веселощів та солодощів.
27 груд. 2019

УВАГА!!! Оплата за харчування дітей в закладі дошкільної освіти

Згідно рішення Харківської міської ради від 11.12.2019 №941 " Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м.Харкова у 2020 році" затверджені грошові норми харчування: 1.Вікова група від 1-го до 3-х років - 25, 00 грн (із розрахунку: 10,00 грн. - бюджетні кошти та 15,00 грн - батьківська плата). 2. Вікова група від 3-х до 6-ти (7-ми) років - 30,00 грн ( із розрахунку: 12,00 грн - бюджетні кошти та 18,00 грн - батьківська плата).
20 груд. 2019

Новорічні свята

В закладі дошкільної освіти розпочалися святкові ранки. Малюки залюбки співали. танцювали та з задоволенням отримали новорічні подарунки.
16 груд. 2019

Ой весела в нас зима!

В закладі дошкільної освіти проходить виставка творчих робіт "Ой весела в нас зима"
9 груд. 2019

"Безпека на льоду"

З батьками та вихованцями закладу дошкільної освіти провелися бесіди, інструктажі з питань запобігання всім видам дитячого травматизму взимку, щодо безпеки на воді та поблизу водоймищ у зимовий період
21 лист. 2019

II тур спортивних фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Сьогодні заклад дошкільної освіти радо вітав учасників спортивних змагань "Крок за кроком"
14 лист. 2019

I тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком"

В закладі дошкільної освіти пройшов Iтур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком" серед дітей старшого дошкільного віку.
24 жовт. 2019

Осінь чарівниця в гості завітала

В закладі дошкільної освіти проходить виставка поробок. Батьки та вихованці проявили творчу фантазію та креативність під час виготовлення яскравих поробок.