До уваги батьків!!!

4 вер. 2013
«Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади»

Шановні батьки! З вересня 2013 року Ви маєте можливість зареєструвати свою дитину до обраного Вами дошкільного навчального закладу Червонозаводського району у системі «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади». За наявності Інтернету ваше спілкування з районним реєстратором проходитиме виключно дистанційно – в електронному режимі. Якщо доступу до мережі Інтернет у вас немає, вам допоможуть районні реєстратори. Система «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» пропонує батькам докладну інструкцію про порядок роботи в ній.

Увійти в цю систему можна з офіційних сайтів Департаменту освіти (розділ "Харківська міська освітня мережа (ІСУО)" ) та управління освіти адміністрації Червонозаводського району (розділ "Харківська міська освітня мережа (ІСУО)". Положення про електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади м. Харкова додається (http://www.kharkivosvita.net.ua/document/3393 )
До уваги батьків, які вже були записані в дитячі садки до 15.08.2013! Усі записи журналів реєстрації дітей в дошкільний заклад з 15 серпня перенесені завідувачами дитячих садків до бази Електронної реєстрації для збереження порядку надходження заявок.
Якщо у вас виникли питання з приводу електронної реєстрації вашої дитини в дошкільний навчальний заклад, звертайтесь до завідувача обраного вами дитячого садка або районного реєстратора, які вам нададуть необхідні консультації і допомогу.