Літо – прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долу­чити дітей до праці у природі, розширити їх природничі знання, навчити бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його.

17 черв. 2021
Вихователі закладу освіти використовують цікаві методи робо­ти з дошкільниками,які роблять їх працю на городі та квітнику цікавою та емо­ційно насиченою.

Город в дитсадку – це  можливість бачити результати своєї роботи. Спільна праця на городі дає можливість навчитися відповідальності, сприяє формуванню трудових навичок і об’єднанню дитячого колективу.   І, звичайно, город в дитячому садку, праця на свіжому повітрі сприяють збереженню та зміцненню здоров’я.