Правила прийому дітей під час карантину COVID-19

Лист МОНУ від 22.05.2020 № 1/9-269 «Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти»

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів»  з 1.06.2020 відновлюють свою діяльність заклади дошкільної освіти Основ"янського району.

АЛГОРИТМ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

1. Батьки або особи, які їх замінюють, повинні приводити дитину до закладу у респіраторі, або захисній масці (щоб були покриті ніс і рот) та рукавичках.

2. Ранкове приймання дитини проводиться на території закладу дошкільної освіти - центральний вхід, за несприятливих умов - на вході до приміщення з 08.00 до 08.30.

3. На входах до території закладу дошкільної освіти медичною сестрою та відповідальною особою проводиться обов’язковий температурний скринінг дітей. Дані про температуру дитини заносяться до відповідного журналу. Якщо у дитини температура понад 37.2 ºС, її не приймають до закладу.

4. Після вимірювання температури дитини батьки відводять її на ігровий майданчик групи і передають вихователю, повідомляючи температуру тіла дитини. Вихователь цікавиться самопочуттям дитини.

5. Очікування на території закладу обмежено (не більше 5 осіб). Просимо дотримуватися дистанції у 1,5 м при вході та на території закладу.

6. Батькам чи особам, які їх замінюють, забороняється:

- вхід до приміщень закладу дошкільної освіти;

- приносити домашні іграшки та інше;

- прогулянки на території закладу дошкільної освіти.

7. Хвіртки у заклад дошкільної освіти відкриваються о 15.50. Батьки чи особи, які їх замінюють, можуть забрати дитину у вихователя групи з 16.00 на ігровому майданчику, дотримуючись відповідної дистанції та не допускаючи скупчення.

8. Діти, у яких при поточному скринінгу виявлено температуру тіла понад 37.2 ºС або ознаки респіраторних захворювань - ізолюються. Після інформування батьків про погіршення стану здоров’я дитини, батьки зобов’язані забрати дитину з закладу дошкільної освіти.

10. Для зв’язку з адміністрацією закладу дошкільної освіти або вихователем просимо використовувати телефонний зв’язок: 725-20-21.

Дуже просимо Вас дотримуватися санітарних вимог та не порушувати графіку роботи закладу дошкільної освіти.