18 трав. 2023

Колектив закладу дошкільної освіти вітає всіх з днем вишиванки!
9 трав. 2023

День Європи

Президент Володимир Зеленський підписав указ №266/2023, який запроваджує в Україні святкування Дня Європи 9 травня.
8 трав. 2023

З Днем пам'яті та примирення

Привітання від Харківського міського голови Ігоря Терехова
8 трав. 2023

8 травня - День пам’яті та примирення

8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його.
24 квіт. 2023

Обережно! COVID - 19!

Шановні батьки! Просимо ознайомитись з памяткою "Протиепідемічні заходи з метою запобігання та поширення COVID - 19.
7 квіт. 2023

Творчій конкурс "Творчі та талановиті"

В садочку пройшов онлайн конкурс "Творчі та талановиті" Малята проявили свою творчість та креативність виготовлюючі свої роботи.
28 бер. 2023

Практичний семінар для педагогів

Практичний психолог надає консультації не тільки вихованцям та їх батькам, а і піклується про психічне здоров’я педагогів. Було проведено семінар-практикум «Стрес та ресурси індивідуального контролю». Під час якого педагоги познайомилися з дієвим методом психокорекції «Арт-терапія»
14 бер. 2023

Атестація 2022/2023 навчальний рік

В закладі дошкільної освіти пройшла атестація педагогічних працівників
3 бер. 2023

Подаруй військовим смак домашнього тепла

Колектив закладу дошкільної освіти взяв участь у благодійній акції «Подаруй військовим смак домашнього тепла» Працівники дитячого садочку виготовили для захисників Харківщини домашню випічку : пироги, кекси, печиво. Цими смаколиками ми надсилаємо нашим ЗСУ вдячність за можливість зустрічати світанки, жити і посміхатися
24 лют. 2023

Дидактичні ігри для розвитку дитини

Дуже часто стоїть питання чим зайняти дитину, які ігри та заняття для дітей використати у незвичних обставинах сьогодення. Завдяки порадам педагогів «КЗ ДНЗ 13» батьки змогли виготовити та підібрати для своєї малечі дидактичні ігри. Адже гра для дітей виконує кілька корисних функцій.