15 жовт. 2020

Адаптивний карантин продовжено до 31 грудня 2020 року!

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 грудня 2020 року. Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів 13 жовтня.
7 жовт. 2020

Олімпійський тиждень

В закладі дошкільної освіти, під гаслом "Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього" пройшов олімпійський тиждень
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

25 вер. 2020

Ярмарок дзвінкоголосий ! Всіх до себе в гості просить.

Сьогодні в нашому закладі пройшов осінній ярмарок. Шум і гамір звідусіль лунав і малят на ярмарку піснем, танцем закликав.
15 вер. 2020

Від парків зелене намисто. Від захвату серце співа. Наш Харків, замріяне місто, У тебе душа трудова.

В закладі дошкільної освіти пройшов творчій конкурс малюнку. Переможці І туру районного конкурсу дитячого малюнку «Рідне місто – в серденьку моєму», присвяченого Всеукраїнському Дню дошкілля були відзначені грамотами.
14 вер. 2020

Весело малюки не тільки грають, а й займаються на вулиці.

Осінь продовжує радувати теплою погодою. Малюки із задоволенням займаються на свіжому повітрі.
8 вер. 2020

Веселощі з піском

Діти в пісочниці з захопленням грають, досліджують та вчаться товаришувати.
1 вер. 2020

День знань в закладі дошкільної освіти

Є добра традиція в закладі, вітати дошкільнят з цим святом, святом маленьких чомусиків. Усміхнені, щасливі діти співали пісні, жваво танцювали, розгадували ребуси та весело грали з кольоровими кульками. Колектив закладу освіти бажає, своїм вихованцям назавжди залишатися веселими, життєрадісними та здоровими.
31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України