27 лют. 2020

Свято Масляної

Масляну святкували, Люту зиму проводжали. Були танці, були співи Та й млинці усім на диво. Ой, яке ж то гарне свято – Всіх дозвольте привітати!
24 лют. 2020

Конкурс малюнків "Свято весни"

В закладі дошкільної освіти пройшов конкурс малюнків присвячений Святу весни та Матері.
14 лют. 2020

Серця наповнені любов'ю

Красиві подарунки та щирі слова любові приготували малюки для своїх батьків
14 лют. 2020

Відкритий показ інтегрованого заняття

Відкритий показ інтегрованого заняття. В молодшій групі № 8 (виховательБибко Т.Г.) проведено відкритий показ інтегрованого заняття «Пригоди неслухняних кошенят !».Під час якого діти закріпили та набули нових знань з безпеки життєдіяльності.
31 січ. 2020

Тиждень безпеки в закладі дошкільної освіти

В закладі дошкільної освіти з 27 31 січня було проведено Тиждень безпеки.
14 січ. 2020

Різдво Христове – свято в домі, Чудові страви на столі, Зібрались друзі і знайомі В сімейному колі у теплі.

Різдвяних свят з нетерпінням чекають і дорослі і малі. Вони приносять чимало радощів, веселощів та солодощів.
27 груд. 2019

УВАГА!!! Оплата за харчування дітей в закладі дошкільної освіти

Згідно рішення Харківської міської ради від 11.12.2019 №941 " Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м.Харкова у 2020 році" затверджені грошові норми харчування: 1.Вікова група від 1-го до 3-х років - 25, 00 грн (із розрахунку: 10,00 грн. - бюджетні кошти та 15,00 грн - батьківська плата). 2. Вікова група від 3-х до 6-ти (7-ми) років - 30,00 грн ( із розрахунку: 12,00 грн - бюджетні кошти та 18,00 грн - батьківська плата).
20 груд. 2019

Новорічні свята

В закладі дошкільної освіти розпочалися святкові ранки. Малюки залюбки співали. танцювали та з задоволенням отримали новорічні подарунки.
16 груд. 2019

Ой весела в нас зима!

В закладі дошкільної освіти проходить виставка творчих робіт "Ой весела в нас зима"
9 груд. 2019