27 трав. 2020

Онлайн конкурс малюнків "День захисту дітей"

В закладі дошкільної освіти пройшов онлайн конкурс малюнків до "Дня захисту дітей "
18 трав. 2020

Тиждень безпеки

В закладі дошкільної освіти з 18.05 по 22.05 пройшов тиждень безпеки(дистанційно) План заходів проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності дітей в закладі дошкільної освіти (дистанційний режим) Мета: формування та розвиток у дітей дошкільного віку високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи і кмітливості; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників та працюючого персоналу закладу з питань безпеки життєдіяльності дітей, поліпшення якості навчально-виховної роботи в закладі з питань охорони життя, здоров’я та норм поведінки дітей в небезпечних ситуаціях, виховувати обережність, обачність та вміння використовувати набуті знання у повсякденному житті. Понеділок «Вогонь друг, вогонь ворог» Робота з дітьми Перегляд мультфільмів: Робота з батьками Інформація для батьків «Сірники –не іграшка, вогонь не забава» Вівторок «Дитина вдома» Робота з дітьми Перегляд мультфільмів: • Корисні підказки. Сам удома • Уроки обережності Тітоньки Сови Робота з батьками Консультація для батьків «Особиста безпека дитини» Середа «Дитина в природі» Робота з дітьми Перегляд мультфільму: Уроки обережності – «Бродячі тварини» Четвер «Дитина і вулиця» Перегляд мультфільмів: • Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови • Увага! На дорозі - діти! Правила дорожнього руху • Безпека на дорозі Робота з батьками Пам’ятка для батьків «Попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей» П’ятниця «Здоров’я дитини» Робота з дітьми Перегляд мультфільмів: Мультфільм про здоров'я Робота з батьками Інформація для батьків:«П’ять фактів про корона вірус, які варто знати батькам»
4 трав. 2020

Розвиваючі та цікаві заняття.

4 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

3 квіт. 2020

Розвиваючі та цікаві заняття.

Шановні батьки! Під час карантину пропонуємо Вам разом з дітьми переглянути розвиваючі заняття, виготовити листівки за відеопідказками. Інформацію ви можете знайти на сторінці нашого сайту "Вивчаємо та розвиваємо".
25 бер. 2020

Загальнонаціональний карантин продовжено

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25.03.2020
13 бер. 2020

13 березня 2020 Карантин в закладі

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №221 "Про запобігання поширенню на територіїї України короновірусу COVID-19" та листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154, з метою створення безпечного середовища для життєдіяльності дітей та профілактики захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, з 13.03.2020 до 03.04.2020 установлено карантин, заборонивши відвідування закладів освіти.
10 бер. 2020

Профілактика коронавірусу!

З вихованцями закладу проведена роз’яснювальна робота, щодо запобігання коронавірусу
6 бер. 2020

Весняні свята!

В закладі дошкільної освіти пройшли весняні свята!
28 лют. 2020

Профілактика коронавірусу!

Шановні батьки, ознайомтеся з пам`яткою "Як знизити ризик інфікування коронавірусом?"