18 січ. 2021

Зимові забави

Радіють зимі діти. Бігають по білому снігу, ліплять сніжки, малюють картини. Малюки катаються з гірки на санчатах. Всім весело!
14 січ. 2021

Різдвяні розваги

Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо! Під таким гаслом в садочку пройшли різдвяні розваги.
31 груд. 2020

Затверджено нові грошові норми харчування у закладі дошкільної освіти 31 груд. 2020

Рішенням виконкому Харківської міської ради від 24.12.2020 № 772 затверджено з 01.01.2021 грошові норми харчування учнів та вихованців закладів освіти міста, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова: У закладах дошкільної освіти: Для вихованців віком від 1 до 3 років - 30,00 грн (із розрахунку: 12,00 грн - бюджетні кошти та 18,00 грн - батьківська плата). Для вихованців віком від 3 до 6 (7) років - 35,00 грн (із розрахунку: 14,00 грн - бюджетні кошти та 21,00 грн - батьківська плата). Також у 2021 році звільнено від плати за харчування дітей учасників АТО (ООС) у закладах дошкільної освіти, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова.
29 груд. 2020

У нічний казковий час Рік Новий прийшов до нас, Він приніс свої вітання І найкращі побажання !

В садочку лунає музика і сміх, малеча зустрічає Новий рік. З урахуванням всіх вимог санітарного законодавства, в закладі проведено Новорічні свята. Співали пісні, весело грали та водили хороводи !
21 груд. 2020

Безпека на льоду!

З батьками та вихованцями закладу дошкільної освіти провелися бесіди, інструктажі з питань запобігання всім видам дитячого травматизму взимку, щодо безпеки на воді та поблизу водоймищ у зимовий період.
30 лист. 2020

25 листопада до 10 грудня в садочку проходить акція «16 днів проти насильства»

В усіх вікових группах пройшли тематичні заняття «Добро,як сонечко, гріє»
27 лист. 2020

"Маленькі мандрівники"

В групі раннього віку пройшла спортивна розвага "Маленьки мандрівники" Малюки з задоволенням бігали, стрибали та весело грали, закріплюючи знання з основ безпеки життєдіяльності.
16 лист. 2020

Осінь чудова пора помилуватись осінніми барвами та дружньо попрацювати

У осінній щедрий час. Є турбот багато в нас, треба урожай зібрати. Все навкруг поприбирати, Жовте листя позмітати. Ще й дерева посадити, Обкопати й побілити. У городі, у саду Все довести до ладу.
9 лист. 2020

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято розвитку державної мови

В закладі дошкільної освіти пройшли тематичні заняття «Ми любимо українську мову»
3 лист. 2020