23 січ. 2024

Вакцинація проти грипу: чому це важливо та коли варто робити щеплення

Найкращий засіб профілактики цього захворювання – це щорічна вакцинація. Вона зменшує ризики захворіти на грип, мінімізує ймовірність серйозних ускладнень та госпіталізації.
22 січ. 2024

День Соборності України

День Соборності України – єднання сили й духу народу! Вихователі підготували для дітей відеоролик, провели бесіди.День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.
10 січ. 2024

У закладі дошкільної освіти пройшов зимовий Тиждень безпеки дитини

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності для батьків були розроблені пам’ятки з профілактики дитячого травматизму та збереження здоров’я взимку. Спільна робота з педагогами, дітьми, батьками розширює уявлення дітей про збереження власного життя і здоров’я, про небезпеку, що очікує на льоду. Вчить дітей правильно обирати безпечні місця для ігор. Формує поняття про необхідність дотримування правил безпеки під час зимових розваг.
25 груд. 2023

Майстер клас "Ялинкові іграшки"

Напередодні Нового року вихователі КЗ"ДНЗ 13" провели майстер клас "Ялинкові іграшки" . Малята із задоволенням виготовляли іграшки для красуні ялинки. Під час роботи проявили свою творчість, фантазію, креативне мислення, а спілкування з друзями пройшло в теплій та незабутній святковій атмосфері.
18 груд. 2023

Фотоконкурс "Домашні улюбленці"

В садочку пройшов онлайн фотоконкурс 'Мої домашні улюбленці" Наші вихованці поділилися світлинами своїх домашніх улюбленців.
6 груд. 2023

з Днем Збройних Сил України!

Вітаємо українських військових з Днем Збройних Сил України!
5 груд. 2023

Обережно Гепатит А!

Гепатит А — це спричинене вірусом гепатиту А захворювання, що вражає печінку. Його також називають хворобою Боткіна. Це захворювання може мати як легкий, так і важкий перебіг.
1 груд. 2023

Екогодівнички

Вихователі закладу дошкільної освіти 13 провели майстер клас з виготовлення екогодівничок та долучили своїх вихованців. Діти разом з батьками виготовили креативні та корисні для птахів годівнички. Використовували : яблука, насіння, маленькі гарбузи. Це важлива справа кожного, яка має стати доброю традицією в сім’ях, що прищепить дітям почуття відповідальності, навчить їх піклуватися про оточуючих, виховає бережливе ставлення до природи.
27 лист. 2023

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту.
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи!

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада Дане свято встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.