Веселі та пізнавальні ігри

23 лист. 2021
Вихованці групи №7 залюбки проводять час за іграми. Дидактичні ігри та цікаві вправи побудовані на прийомах зорової, слуховий, рухової наочності, цікавих і доступних дітям питаннях, загадок, моментів несподіванки, подиву, загадковості, змаганні - всі ці прийоми сприяють активізації розумової діяльності.

Цінність дидактичних ігор полягає і в тому, що діти значною мірою самостійно вчаться, активно допомагаючи один одному і взаємно себе перевіряючи. Різноманітні ігрові дії, за допомогою яких вирішується та чи інша розумова задача, підтримують і посилюють інтерес дітей до пізнавальної діяльності, до пізнання ними навколишнього світу.