Пізнавальне заняття «Жучок «Сонечко»

15 лип. 2021
Під час знайомства дітей з комашкою Божа Корівка малята не тільки спостерігали а й перетворювали, за допомогою фарбів, камічики в кольорових «Сонечок».

У комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла –садок) №13 Харківської міської ради» екологічна грамотність – одна з ключових компетентностей дошкільників. Вихователі закладу на заняттях приділяють увагу  розвитку творчого потенціалу дошкільнят, вчать любити і берегти природу. Так під час  знайомства дітей з комашкою Божа Корівка малята не тільки спостерігали  а й перетворювали, за допомогою фарбів, камічики в кольорових «Сонечок». А для того, щоб дитина з повагою та обережністю ставилась до природи, вона має її полюбити.