Тиждень безпеки у ДНЗ

23 трав. 2013
20 травня по 24 травня у дитячому садочку пройде Тиждень безпеки

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив з 20 по 24 травня  2013 року  в дошкільному навчальному  закладі № 13 «Козачок» були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності із залученням педагогічних працівників, батьків та дітей.

Для педагогів проведено бесіди «Правила по техніці безпеки».

Проведені інструктажі

- охорона праці й дотримання правил безпеки на робочому місці;

- по пожежній безпеці.

Із захопленням педагоги прийняли участь у вікторині  «Щоб не сталося лиха»  з наданням першої допомоги, ведуча - практичний психолог Сарафанова М.В.., та старша  медична сестра  Науменко І. А., де дорослі  удосконалили свої знання по темі безпеки життєдіяльності при пожежі, на воді, у лісі,  при наданні першої допомоги під час нещасних випадків.

Протягом тижня була надана  консультативна допомога  молодим вихователям з проведення заходів «Тижня безпеки» завідувачем, вихователем-методистом, практичним психологом, старшою медичною сестрою   У проведенні  «Тижня безпеки» прийняли участь всі вікові групи нашого закладу.

В групах були проведені заняття за темами:  «Один удома», «Мій будинок – небезпечні предмети», «Правила поведінки при пожежі» "Вулиця - чужа людина", "Отруйні рослини та ягоди", "Безпека на дорозі".

Також діти мали нагоду засвоїти правила безпеки через бесіди (на прикладі вчинків героїв плакатів, таблиць),   «Твої дії в разі небезпеки»,  «Наодинці вдома», «Дії при виникнення пожежі», «Як діяти при зустрічі з тваринами».  Пригадали правила поводження з  електроприладами, тваринами, дії при виникненні пожежі (ЦО).

Діти з задоволенням вислухали поради та рекомендації медсестри, вихователя-методиста та практичного психолога. Медична сестра провела практичні заняття з дітьми.