Тиждень безпеки

18 трав. 2020
В закладі дошкільної освіти з 18.05 по 22.05 пройшов тиждень безпеки(дистанційно) План заходів проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності дітей в закладі дошкільної освіти (дистанційний режим) Мета: формування та розвиток у дітей дошкільного віку високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи і кмітливості; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників та працюючого персоналу закладу з питань безпеки життєдіяльності дітей, поліпшення якості навчально-виховної роботи в закладі з питань охорони життя, здоров’я та норм поведінки дітей в небезпечних ситуаціях, виховувати обережність, обачність та вміння використовувати набуті знання у повсякденному житті. Понеділок «Вогонь друг, вогонь ворог» Робота з дітьми Перегляд мультфільмів: Робота з батьками Інформація для батьків «Сірники –не іграшка, вогонь не забава» Вівторок «Дитина вдома» Робота з дітьми Перегляд мультфільмів: • Корисні підказки. Сам удома • Уроки обережності Тітоньки Сови Робота з батьками Консультація для батьків «Особиста безпека дитини» Середа «Дитина в природі» Робота з дітьми Перегляд мультфільму: Уроки обережності – «Бродячі тварини» Четвер «Дитина і вулиця» Перегляд мультфільмів: • Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови • Увага! На дорозі - діти! Правила дорожнього руху • Безпека на дорозі Робота з батьками Пам’ятка для батьків «Попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей» П’ятниця «Здоров’я дитини» Робота з дітьми Перегляд мультфільмів: Мультфільм про здоров'я Робота з батьками Інформація для батьків:«П’ять фактів про корона вірус, які варто знати батькам»

.