Благодійна акція «Від дітей Основ'янського району для дітей міста Красногорівка»

16 бер. 2018
16 березня 2018 року підведено підсумки благодійноъ акції під назвою «Від дітей Основ'янського району для дітей міста Красногорівка»

16 березня 2018 року підведено підсумки благодійної акції під назвою «Від дітей Основ’янського району дітям Красногорівки», яка тривала з 22 лютого по 14 березня 20018 року. Метою якої акції було зібрання гуманітарної допомоги для дітей міста Красногорівка Донецької області, які її дуже потребують.

Щиро вдячні батькам  за придбання благодійної гуманітарної допомоги (різноманітне дитяче харчування, жарознижуючі лікарські препарати) для дітей міста Красногорівка.