14 бер. 2023

Атестація 2022/2023 навчальний рік

В закладі дошкільної освіти пройшла атестація педагогічних працівників
3 бер. 2023

Подаруй військовим смак домашнього тепла

Колектив закладу дошкільної освіти взяв участь у благодійній акції «Подаруй військовим смак домашнього тепла» Працівники дитячого садочку виготовили для захисників Харківщини домашню випічку : пироги, кекси, печиво. Цими смаколиками ми надсилаємо нашим ЗСУ вдячність за можливість зустрічати світанки, жити і посміхатися
24 лют. 2023

Дидактичні ігри для розвитку дитини

Дуже часто стоїть питання чим зайняти дитину, які ігри та заняття для дітей використати у незвичних обставинах сьогодення. Завдяки порадам педагогів «КЗ ДНЗ 13» батьки змогли виготовити та підібрати для своєї малечі дидактичні ігри. Адже гра для дітей виконує кілька корисних функцій.
16 лют. 2023

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначають державне свято – День єднання. Вихованці нашого садочку обєднали свої долоньки, показуючи цим. що ми сильні та єдині.
3 лют. 2023

Інформаційна кампанія « ДЛЯ БАТЬКІВ »

Інформаційна кампанія « ДЛЯ БАТЬКІВ » рекомендації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань додержання прав громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України Звертаємо вашу увагу, що ознайомитись можна за посиланням https://cutt.us/MBwy1 на спеціальну доповідь стосовно додержання прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
30 січ. 2023

Екологічна акція "Годівничка для птахів".

Діти разом з батьками виготовили годівнички та розмістили їх у дворах, аби допомогти птахам пережити холодну пору року. Спостереження за пірнатими збагатило знання малечі про їх різноманітність та особливості поведінки.
22 січ. 2023

День Соборності України

22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України.Про історію, факти, традиції свята вихователі розповіли малятам в онлайн заняттях, під час яких нагадали про важливість української єдності та незалежності.
10 січ. 2023

Зимові фантазії

Зима -чарівниця надихає малюків на творчість. Вихованці садочку прийняли участь у онлайн фотовиставці. Зробили аплікацію, малюнки на тему "Зима - чарівниця"
1 січ. 2023

З Новим роком !

Прийміть найщиріші вітання від колективу закладу дошкільної освіти. Будьте здорові, щасливі та мирного всіім життя!
19 груд. 2022

Зі Святом Миколая!!!

Свято Миколая - це світле і радісне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року.У День Святого Миколая бажаємо кожній родині миру, добра і щастя. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай приносить тільки радість. Малюки отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови І.О.Терехова.