15 лист. 2023

Волонтерська діяльність

Колектив закладу дошкільної освіти №13 робить все можливе для наших бійців на фронті. Плетемо маскувальні сітки, збираємо на фронт консервацію, випікаємо домашню випічку та нав’язали до зими теплих шкарпеток.
9 лист. 2023

Поради батькам

Особиста гігієна – запорука здоров’я Загалом, гігієна відноситься до ряду практик, які зберігають і захищають здоров’я від хвороб. А особиста гігієна, навпаки, стосується підтримання чистоти тіла. Навчання дітей правилам особистої гігієни є одним з першочергових завдань усіх батьків. Ці навички має набути кожна дитина шляхом систематичного виховання з боку батьків.
26 жовт. 2023

День української писемності та мови

Напередодні Дня української писемності та мови вихователі підготували для дітей цікаве відеозаняття та безліч дидактичних ігор. Вивчаємо, любимо та шануємо рідну мову!
12 жовт. 2023

Онлайн виставка "Дари чарівної осені"

Вихованці разом з педагогами та батькам підготували роботи з природного матеріалу. У процесі виготовлення робіт були використані різноманітні овочі, листя, шишки, гілки та кора дерев. Виставка вийшла яскравою та насиченою, бо сама природа надала нам багатий вибір матеріалу для різноманітної творчості.
10 жовт. 2023

День ментального здоров’я

День психічного здоров’я або ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня.
1 жовт. 2023

З Днем працівників освіти!

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти!
1 жовт. 2023

З Днем захисників і захисниць України.

Вихованці, батьки та працівники закладу освіти 13 вітають з Днем захисників і захисниць України.
24 вер. 2023

День Дошкілля!

Вітаємо з Днем працівників дошкільної освіти! Бажаємо миру, творчості та наснаги!
9 вер. 2023

9 вересня День фізичної культури і спорту України.

9 вересня традиційно святкують День фізичної культури і спорту України. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. Вихованці нашого садочку поділилися своїми світлинами, на яких вони займаються своїми улюбленими видами спорту.
1 вер. 2023

Вітаємо з Днем Знань